19 marca 2023

1-4/5 maja  |  Majówkowy chill w Domu Łowyń

MAJÓWKOWY CHILL

ODPRĘŻENIE I ENERGIA

 

Zapraszamy do Domu Łowyń na długi majówkowy weekend! Tym razem niepowtarzalny duet - Monika Popławska i Krystian Mesjasz. Znamy się od wielu lat i wspólnie przeżyliśmy wszystkie sezony w Mysore praktykując u Sharata Joisa. Bardzo cenimy tradycyjną praktykę, ale nie boimy się otwierać na inne podejścia do pracy z ciałem, emocjami i przestrzenią umysłu. Zobaczcie na nasz plan wyjazdu i wszystko będzie jasne!
 
Zapraszamy Was na tą niesamowitą przygodę w same majówki. W tym roku mamy aż 5 dni wolnego pod rząd! To genialna okazja, aby skorzystać z uroków ciepłych dni i przyjemnych wieczorów i podarować sobie trochę czasu na odprężenie i naładowanie akumulatorów. Dom Łowyń leży w otoczeniu pięknej przyrody. Shala ma niesamowity kojący widok na spokojne jezioro. Jedzenie to czysta poezja, a posiłki są skomponowane niczym dzieła sztuki. My wypełnimy tą przestrzeń głęboko regenerującymi i energetyzującymi praktykami jogi i medytacji. W przerwach między zajęciami będziecie robić to, na co po prostu macie ochotę. Spacerować, rozmawiać, odpoczywać - to co was odpręża i regeneruje.
 
Na warsztatach znajdziecie wszystko dla ciała, emocji i ducha. Praktyka jogi na poranna mysorze. pod okiem dwóch doświadczonych nauczycieli. Autorskie zajęcia warsztatowe na których zagłębimy się bardziej w techniczne szczegóły praktyki, tak, by rozwijać ją bezpiecznie i efektywnie. Podczas wieczornych spotkań będziemy zagłębiali się w dość intensywne i niesamowite praktyki medytacyjne – Medytacje Kundalini oraz Otwierania Czakr., a także poznamy sekrety automasażu powięziowego. Dla chętnych dostępne są także sesje głębokiego masażu powięziowego metodą MER.
 
Ten wyjazd i nasz plan to niesamowite połączenie energii dwóch nauczycieli-przyjaciół i gwarancja na to, że na kilka dni oderwiecie się od codzienności, spędzicie czas w fantastycznej atmosferze, zatroszczycie się o siebie oraz zregenerujecie na najgłębszym i najwyższym poziomie! Spędźmy ten czas razem!
 
 
RAMOWY PLAN WYJAZDU:
 
Środa (1 maj)
16.30 - 18.30 – łagodna joga na przywitanie - Monika
18.30 - Kolacja
 
Czwartek (2 maj)
7.00 - 9.00 - Mysore - Krystian i Monika
9.00 - Śniadanie
12.30 - 14.30 - Zajęcia warsztatowe - praca z barkami - Krystian
14.30 - Obiad
17.00 - 17.30 - Medytacja Kundalini - Monika
18.30 - Kolacja
 
Piątek (3 maj)
7.00 - 9.00 - Mysore - Krystian i Monika
9.00 - Śniadanie
12.30 - 14.30 - Zajęcia warsztatowe - siła i stabilność w pozycjach stojących - Monika
14.30 - Obiad
17.00 - 18.30 - Medytacja Otwierania czakr - Krystian
18.30 - Kolacja
 
Sobota (4 maj)
7.00 - 9.00 - Mysore - Krystian i Monika
9.00 - Śniadanie
12.30 - 14.30 - Zajęcia warsztatowe - Wygięcia do tyłu - Krystian
14.30 - Obiad
17.00 - 18.30 - Automasaż powięziowy - Monika
18.30 - Kolacja
 
Niedziela (5 (maj)
7.00 - 9.00 - Mysore - Krystian i Monika
9.00 - Śniadanie
12.00 - 14.00 - Yin Yoga i pranajama - Krystian
14.00 - Obiad
 
 
MIEJSCE:
 
DOM Łowyń otoczony jest lasami i bezpośrednio położony jest nad jeziorem. Stanowi doskonałą odskocznię od codzienności. To dobra energia, przestronne wnętrza i kuchnia pełna smaku. Pokoje są komfortowe z oddzielnymi łazienkami. Posiadają panoramiczne okna dzięki czemu jesteśmy cały czas w kontakcie z naturą. Wspólny salon kusi wygodnymi kanapami, bogatą biblioteczką, a w chłodniejsze dni i wieczory ogniem w kominku. Sala do praktyki jogi jest przestronna z ogrzewaną podłogą, co doceni każdy jogin.Przez cały pobyt delektować się będziemy wegetariańską i wegańska kuchnią, bazującą na lokalnych ekologicznych produktach. Czekają nas zdecydowane smaki, nieoczekiwane połączenia i bogactwo przypraw. Kuchnią Agnieszki będziecie po prostu zachwyceni.Sprawdźcie sami: www.domlowyn.pl
 
 
PŁATNOŚĆ:
 
Cena obejmuje odpowiednio 4 lub 3 noclegi (w zależności od wybranej opcji), całodzienne wegetariańskie i wegańskie wyżywienie, codzienne poranne i popołudniowe zajęcia jogi, sesje relaksacji i medytacji. Pierwszeństwo mają osoby, które zgłoszą się na pełny 5 dniowy warsztat.
 
CENA:
 
Zgłoszenie i zaliczka do 30 marca:
5 dni pełny pobyt (środa-niedziela) – 2050 zł
4 dni skrócony pobyt (środa-sobota) – 1750 zł
 
Zgłoszenie i zaliczka po 30 marca:
5 dni pełny pobyt (środa-niedziela) – 2300 zł
4 dni skrócony pobyt (środa-sobota) – 1900 zł
 
Warunkiem rezerwacji jest zgłoszenie udziału mailowo i dokonanie przedpłaty w wysokości 900 zł.
 
PYTANIA I ZGŁOSZENIA:
 
Krystian Mesjasz:krystian.mesjasz@gmail.com
Monika Popławska:kontakt@monikapoplawska.com
 
Warsztaty odbędą się gdy zbierze się minimum 14 osób
 
 
PROWADZĄCY:
 
Krystian Mesjasz
Nauczyciel ashtanga yogi oraz vinyasa kramy. Publikował w magazynie „Yoga & Ayurveda”, przedstawiając czytelnikom kulturę Indii i historię nowożytnej jogi. Jest również redaktorem portalu „Boso Na Macie” – jednego z największych portali o jodze i zdrowym stylu życia. Od czasu do czasu występuje w “Magazynie Joga” w roli eksperta, przedstawiając swój punkt widzenia na różne jogiczne tematu. Jest autorem sesji medytacyjnych aplikacji “GoodMind”, w której stara się nauczać jak funkcjonuje umysł. Regularnie podróżuje do Mysore w Indiach, gdzie pod okiem Sharata Joisa pogłębia i rozwija praktykę jogi. Autoryzowany do nauczania jogi przez Instytutu KPJAYI/SYC w Mysore w Indiach oraz przez Matthew Sweeneya (VKM). Napisał bestsellerowy ebook “Joga dla początkujących i nie tylko” oraz książkę “Jogiczna podróż do siebie”. Współpracuje z Portalem Yogi, tworząc sesje do praktyki online. Opracowuje też autorskie kursy, które można znaleźć na stronie  www.mesjaszyoga.com. Prowadzi warsztaty w całej Polsce, pomagając swoim uczniom rozwijać praktykę jogi i medytacji.
 
 
Monika Popławska
Ashtanga joga jest obecna w jej życiu od kilkunastu lat. Miała możliwość podróżować kilka lat z rzędu do KPJAYI w Mysore, w południowych Indiach, gdzie uczyła się bezpośrednio od Sharata Jois, od którego dostała autoryzację do uczenia ashtanga jogi. Współzałożycielka Ashtanga Warszawa – przestrzeni na warszawskim Mokotowie, dedykowanej do praktyki Ashtanga Jogi i budowania społeczności, której bliska jest ta metoda.Ashtanga pozwoliła Monice świadomie doświadczyć subtelnych połączeń pomiędzy ciałem, umysłem, emocjami i przenikającą je energią. I stanowiła punkt wyjścia dla eksploracji sposobów i metod, które łącząc pracę z ciałem, oddechem i uważnością pozwalają uwalniać nasze najgłębsze schematy i napięcia na poziomie fizycznym i psychicznym. Zapoczątkowana tym fascynacja głęboko transformującymi możliwościami, jakie drzemią w świadomej pracy z ciałem, doprowadziła ją do metody Mięśniowo Powięziowego Rozluźniania Energetycznego (MER – Myofacial Energetic Release) – sposobu głębokiej i świadomej pracy przez dotyk. Stanowi ona obecnie, obok ashtangi, główną metodę, którą pracuje z ludźmi
Ashtanga, Poplawska, Monika Popławska, MER, masaż MER, bodywork, Masaż MER Warszawa, Ashtanga Warszawa, Monika Poplawska Yoga&Bodywork

@2023 Monika Popławska | yoga & bodywork

Ashtanga, Poplawska, Monika Popławska, MER, masaż MER, bodywork, Masaż MER Warszawa, Ashtanga Warszawa, Monika Poplawska Yoga&Bodywork